Mexická Grand Prix hostí Hardwell

Anonim

Motorsport a hudba se sešli na mexické Grand Prix, když Hardwell, nizozemský DJ, zahrál živý set pro 50 000 fanoušků F1.

O víkendu oslav Mexického dne mrtvých - Día de Muertos - a s Lewisem Hamiltonem, který prohlašuje mistrovství světa, si fanoušci i jezdci užili vůbec první DJ set v historii F1, který byl živý z pódií vítěze.

Image

V den, kdy si Hamilton prohlásil svůj čtvrtý světový titul, a se stranickou atmosférou ve vzduchu, Hardwell (dvojnásobný DJ World Number One) vzal hlavní scénu, předváděl zabalený výběh a stojany.

Hardwell řekl: „Měl jsem to štěstí, že jsem vystoupil na některých z nejlepších světových klubů a největších festivalů, a tato zkušenost je ta, která stojí přímo tam s těmi nejlepšími. Energie davu, řidiči na pódiu a setkání města na oslavu F1 skutečně ukázaly sílu kampaně Heineken More Than a Race. “

Image

Holandský DJ Hardwell (R) a Red Bull Max Verstappen na mexické Grand Prix 2017 | © EdelmanUK

Závod sám viděl Hamilton skončit devátý, ale to stačilo, aby se z něj stal předním britským závodním jezdcem v historii a překonal tři tituly, které vyhrál sir Jackie Stewart. Nyní se připojil k soupeři Sebastianovi Vettelovi a Francouzi Alain Prostovi na čtyřech světových titulech, před ním byli pouze Michael Schumacher (na sedmi titulech) a Juan Manuel Fangio (pět).

Závod vyhrál Max Verstappen od Red Bull, na druhém místě byl Hamiltonův týmový kolega z Valtteri Bottas a třetí na Kimi Raikkonen. Když řidiči stříkali a stáhli obvyklé šampaňské, pódiové rozpětí odhalilo Hardwell, který poté, co strávil den smícháním s legendami F1, fanoušky a současnými řidiči, rozšířil party na dav.